Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz;
ALTIN KANATLAR platformunu Türkiye’de kanatlı hayvan yetiştiricilerine içeriğini yapmış olduğum araştırmalar ve bizlere bilgisini esirgemeyen ustaların söyleşileri, güzel arkadaşlarımızın hatıraları ve  bilgileri ile daha kaliteli ve zengin içeriğe sahip olması bilinçli yetiştiricilerin artması ve kaliteli ıslah çalışmaları, editör yöneticileri ile siz değerli arkadaşlarımızla paylaşma hedefini prensip edinerek bu yola çıkmış bulunmaktayız.
Herkesin uğraşısına saygımız sonsuz bu camiada amacımızın yeni yetişen nesillere tecrübe ve bilgi birikimlerini sağlıklı bir biçimde aktararak bu güzel hobinin mirasını onlara sunmuş olacağımızdır.
ALTIN KANATLAR platformu altında  eleştiri ve tenkitler mutlakki olacaktır, ama yıkıcı kırıcı ve yıpratıcı olarak değil yapıcı olarak yapılırsa o zaman bu güzelim hobimizin bizlere sonsuz huzur ve mutluluk vereceğine bilgilerimizin pekişerek daha da büyüyeceğine inancımız tamdır. Mesajlarımızın doğru yerlere ulaşacağına inanarak bütün kanatlı yetiştiricilerine ve hayvan severlere selamlarımı ve en içten sevgilerimi sunarım. Allaha emanet olun.
ÖZCAN GÜLER
[jetpack-related-posts]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top